Namtaş, beton blok makinalarından, beton karıştırıcılara, agrega bunker gruplarından havai hatlı taşıma sistemlerine kadar komplike tesisler üretir ve sunar. Üretim kalitesi ve ARGE çalışmaları sayesinde Namtaş Beton Makinaları, Türkiye ve Dünya’da sektörünün aranan markalarından birisidir.

Süleyman Onuşluel
Kemal Onuşluel

Namtaş’ın kalite yolculuğu, 1952 yılında, İzmir’in Alsancak semtinde küçük bir atölyede başladı. Kurucumuz Süleyman Onuşluel’in öncülüğündeki ilk üretimlerimiz, mekanik briket makinaları olmuştur. Tava sistemli parke taşı makinaları 1970’li yıllarda Türkiye’de ilk kez Namsüonel markası altında tarafımızdan üretildi.

Namtaş, 1980’lerin sonunda yarı otomatik beton blok makinalarının üretiminin Türkiye’deki öncüsü olmuştur.

Namtaş Concrete Block Machines

Sektördeki artan talebi karşılamak ve yeni projeler geliştirmeyi hedefleyen Namtaş, 1990’lı yılların başında, şehir merkezindeki üretim atölyesinden İzmir Kemalpaşa’daki fabrikasına taşındı. Böylece Namtaş Beton Makinaları Beton Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak devam eden firmamızın bugün ulaştığı yüksek kalite standartlarının temelleri atılmıştır.

Bugün, İzmir Kemalpaşa’daki fabrikamızda 12.000 m2 kapalı toplam 18.000 m2 lik alanda, Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal Onuşluel’in 60 yılı aşkın deneyimiyle Dünya standartları seviyesinde ARGE ve üretim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Üretimlerimizle ilgili soru sormak, uzmanlarımıza danışmak istediğiniz konular için bize ulaşabiirsiniz

HIZLI İLETİŞİM FORMU